Lëkundje tërmeti në Kosovë, zbuloni ku ishte epiqendra

Sot rreth orës 18:59 në Kosovë janë ndjerë lëkundje tërmeti të lehta.

Sipas raportimeve, tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit, është ndjerë në jug-lindje të Suharekës, rreth orës 18:59.

 


Shtuar 27.10.2021 19:48