Lajme të mira nga moti: Ky është parashikimi për sot dhe nesër (FOTO LAJM)

Vendi ynë sot do të vijojë të jetë në ndikimin e kushtëve të qëndrueshme atmoasferike të cilat do të sjellin kthjellime në pjesën me të madhe të territorit.

Sipas Metoalb, në pjesën Lindore herë pas here pritet të ketë kalime të lehta vranësirash.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë.

Shqipëria nesër:  Deri në orët e mesditës vendi ynë do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve në pjesën më të madhe të territorit.

 


Shtuar 11.04.2021 08:25