U kualifikuan në finale, ky është shqiptari që përqafoi ekipin serb në Eurovizion (VIDEO)

Ivana Nikolic, Ksenija Knežević dhe Sanja Vučić e çuan Serbinë në finalen e Eurovizionit me këngën e tyre.

I lumtur sa ekipi serb për këtë sukses, duket se ishte edhe një shqiptar.

Me flamurin kuq e zi, një anëtar i delegacionit shqiptar në Eurovizion iu afrua serbëve duke i uruar dhe përqafuar për këtë sukses.

Lajmi është dhënë me krenari nga mediat serbe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Shtuar 21.05.2021 15:32