Ky është këmbimi valutor i ditës së sotme: Bie dollari, rritet paundi britanik! (FOTO LAJM)

Në kursin e Këmbimit Valutor ditën e sotme vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe një rritje e lehtë e Paundit Britanik.Euroja dhe Franga Zvicerane nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104, Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.3, Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 143, Shitet 144.2

Franga Zviceriane: Blihet 112.6, Shitet 113.4


Shtuar 20.10.2021 08:54