Kush është kandidatja që po merr më shumë vota se Braçe dhe Ruçi në Fier

Në Fier po vijon numërimi i votave të kandidatëve për deputetë. Deri më tani janë numëruar kutitë e 124 qendrave të votimit nga 580.

Përsa u përket votave, në listën e PS-së kryeson Lindita Buxheli me 1747, e cila ka lënë mbrapa Erion Braçen me 1411 vota dhe Gramoz Ruçin me 1387 vota./albeu.com

Shtuar 28.04.2021 09:04