Kush është Arjeta Islami, gruaja e politikanit shqiptar që sfidon modelet (FOTO LAJM)

Armend Muja është njëri ndër deputetët më të votuar të Lëvizjes Vetëvendosje, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Muja është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve.

Është bashkëshortja e tij, Arjeta ajo e cila dikur si modele vendosej në ballinat e revistave kosovare.

Arjeta gëzon një bukuri natyrale, për të cilën edhe është vlerësuar nga kritikët e modës.


Shtuar 9.04.2021 09:47