“Kundërshtarë por vëllezër”, socialistët fusin demokratin në mes

Një foto ndryshe vjen nga ambientet jashtë Parlamentit të Shqipërisë.

Dy deputetët socialistë, Nasip Naço dhe Xhemal Qefalia, kanë futur në mes deputetin demokrat, Luan Baçi, duke e mbajtur edhe nën çadër.

Kjo fotografi ndryshe tregon se përpos “luftës” së ashpër që zhvillohet në Kuvend, jashtë ka edhe paqe./albeu.com