Korça zgjohet e “pushtuar” nga bora (VIDEO)

Qyteti i Korçës është zgjuar mëngjesin e sotëm i mbuluar nga bora.

Në videot e siguruara nga albeu.com, shihen rrugët plot me borë ndërsa dhe qarkullimi është i vaktë. /albeu.com/


Shtuar 29.01.2022 09:44

Tags: ,