Konkurrenti largohet papritur nga Për’puthen: Nuk jetoj dot vetëm për famë! (FOTO LAJM)

Pas Ritvanës, Argjendit dhe Anës, një tjetër konkurrent është larguar nga Përputhen. Bëhet fjalë për Nuk Sherrin, djali nga Mirdita.

Ai e ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale, ku ka shkruar se nuk jeton vetëm për famë, por për respekt.

“Përshëndetje miq, dua t’ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë, nuk do jem më pjesë e “Për’puthen”. Unë nuk jetoj thjesht për famë jetoj për respekt, qofshi mirë ju përshëndes”, ka shkruar Niku.


Shtuar 20.12.2021 18:34