Komisioni i Rithemelimit bën njoftimin e rëndësishëm, kur do të shpallet rezultati final për shkarkimin e Bashës

Komisioni i rithemelimit të Partisë Demokratike, i krijuar në Kuvendin e 11 dhjetorit të thirrur nga ish-kryeministri Berisha, ka njoftuar për shpalljen e rezultateve për shkarkimin e kryedemokratit Lulzim Basha.

Sipas Komisionit në fjalë, rezultati do të dalë në orën 11:00 dhe pritet të bëhet publik për të gjithë të interesuarit./albeu.com/