Kishin dalë për shëtitje, gjenden pas 6 orësh 2 pushueset në Ksamil

Dy pushuese ishin shpallur të humbura pasi kishin dalë për shëtitje në plazhin e Ksamilit.

Ato morën një pedalion me qera rreth orës 12:00 dhe do shëtisnin deri në orën 15:00, por tashmë janë gjendur pas 6 orësh. /albeu.com/