Kiara bën reagimin e parë pas martesës me Luizin: Po jetoj një përrallë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë kurorëzuar mbrëmë dashurinë e tyre në martesë. Çifti u njoh brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe raporti i tyre ka pasur shumë ulje e ngritje, por që në fund triumfoi dashuria.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Shtuar 7.05.2023 13:04