Kërcim hot, Oriana Sabatini “çmend” fansat në TikTok (VIDEO)

E dashura e Paulo Dybala interpretoi në këtë kërcim në videon që publikoi në TikTok dhe në Instagram, shkruan Albeu.com.

Me rroba banje dhe shumë sensuele ajo ka provokuar me lëvizjet hot.

Ndërkohë, pak ditë më parë mediat argjentinase raportuan se Dybala ka tradhëtuar këngëtaren por deri më tani nuk ka asgjë zyrtare pasi të dy ndjekin njëri-tjetrin në instagram. /albeu.com/


Shtuar 5.04.2021 20:53