Këmbimi valutor/ Me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot, më 4 prill 2024, dollari amerikan, blihet me 94.3 lekë dhe shitet me 95.5 lekë.

Euro, blihet me 102 lekë dhe shitet 102.8 lekë.

Franga zvicerane, këmbehet në blerje me 103.9 lekë, ndërsa në shitje me 104.8 lekë.

Paundi britanik, blihet me 118.8 lekë dhe shitet me 120 lekë.

Dollari kanadez, sot në blerje këmbehet me 69.6 lekë, ndërsa në shitje me 70.7 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:


Shtuar 4.04.2024 07:39