“Ka ustallarë bota”, Artan Hoxha zbulon shkakun pse nuk hapen dyert e PD (FOTO LAJM)

Gazetari Artan Hoxha është shprehur se dyert brenda Partisë Demokratike janë mirëfortifikuar dhe sipas tij, Berisha ja ka treguar të gjitha hilet Bashës.

“Dhe Flamur Noka me Aldo Bumçin, thone pse nuk hapen dyert e SHQUP-it?!!!

Hajde mendje hajde, ka ustallare bota jo shakaxhinj, qe merrem me kartonxhez dhe me gibs…

E ka mesuar mire Marshalli, pasardhesin e vet, i paska treguar të gjitha hilet”, ka shkruar Hoxha në Facebook.

Kujtojmë që mes Bashës e Berishës ka lindur një betejë e ashpër me akuza e kundër-akuza, që pas përjashtimit nga grupi parlamentar i PD të këtij të fundit./albeu.com/


Shtuar 6.01.2022 20:52