Ka dashuri apo ka lojë? Parashikuesja e fatit zbulon fatin e çiftit Donald-Beatrix (FOTO LAJM)

Çifti Beatrix-Donald ngatërruan “dynjanë” me romancën e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka rrëfyer se si do të shkojë marrëdhënia mes Beatrix dhe Donald.

Sipas Kakacajt, të gjithë janë të dashuruar jashtë Big Brother dhe kanë hyrë aty për të bërë lojë.

“Është një lojë siç  e keni parë edhe juve, do dalin dhe secili do të shkojë një shtëpinë e tij nuk ka dashuri”, tha ajo.

Sipas Irinit, është një lojë dhe nuk ka dashuri mes tyre dhe pas spektaklit secili do të shkojë në shtëpinë e tij. /albeu.com/

 

 

 

 


Shtuar 6.12.2021 16:49