Juventus rikthehet te fitorja dhe qëndron në zonën Champions, shkëlqen Sandro (VIDEO)

Juventus ka fituar 3-1 ndaj Parmas.

Bardhezinjtë e nisën e keq sfidën pasi Brugman realizoi një supergol nga një goditje e lirë.

Në fund të pjesës së para Sandro barazoi shifrat duke e mbyllur 1-1.

Me fillimin e të dytës shënoi sërish Sandro dhe De Ligt në minutën e 68′ vulosën fitoren 3-1 të Juves.

Ndërkohë, Juventus ngjitet në vendin e 3 me 65 pikë. /albeu.com/

Shtuar 21.04.2021 10:04