Joshëse dhe provokuese, Alesia Bami sjell verën (FOTO LAJM)

Modelja dhe moderatorja e sportit Alesia Bami ka sjellë verën.

Ajo ka provokuar me veshjen duke pozuar përballë plazhit teksa shkruan: “Hi”, pra përshendetje.

Nuk është hera e parë që moderatorja provokon me të tilla foto në Instagram. /albeu.com/


Shtuar 28.05.2021 18:37