Joachim Low pranë ekipit legjendar (FOTO LAJM)

Joachim Low do të largohet nga përfaqësuesja në përfundim të Euro 2020.

E ardhmja e Joachim Low pritet të jetë në Turqi, teksa kërkohet me ngulm nga Fenerbahce që për momentin po drejtohet nga Emre Belezoglu si trajner i përkohshëm që është gjithashtu edhe drejtori sportiv i klubit.

61-vjeçari është objektivi i madh i Fenerbahces për stolin dhe mundësitë që Loë të transferohet në Stamboll janë të mëdha.


Shtuar 14.05.2021 23:23