“Jeni të frikshëm”, Evi Kokalari kapet me gazetarët: Mund të më rrëzonit, jeta ime është më e rëndësishme se lajmi juaj (VIDEO)

Aktivistja dhe mbështetësja e Berishës, Evi Kokalari, pasi ka hyrë në selinë e Partisë Demokratike dhe ka gjetur dyert e mbyllura, ka nisur të kapet me gazetarët.

Në një moment ajo i ka kërkuar gazetarëve që të mos shtyhen sepse mund ta dëmtojnë.

Gjatë marrjes në pyetje, Kokalari është shprehur se gjatë një momenti mund të rrëzohej kur gazetarët po e shtynin dhe sipas saj, jeta e saj është më e rëndësishme se lajmi që ata do të prodhonin./albeu.com/