Ja se si të vishemi në punë gjatë ditëve të nxehta të verës (Foto)

Një ndër gjërat më të sikletshme në këtë sezon është veshja e duhur që duhet të kemi në punë. E sikletshme për shumicën pasi duhet të qëndrojnë brenda kodit etik të veshjes në zyrë, ku në këtë artikull sugjerohen disa fustane me lule që janë trendi i momentit.

Gjithashtu mos harroni të konsideroni edhe jumpsuit apo pantallona të lirshme që ju sigurojnë komoditet dhe freski në këto ditë të nxehta vere.

Në vend që të humbisni kohën tuaj duke rrotulluar dollapin tuaj, ne kemi ide që do të dukeni bukur, elegant, komodë, të freskët dhe mbi të gjitha me shumë stil, në këto muaj të nxehtë vere.

 


Shtuar 9.06.2023 14:30

Tags: , , ,