E rëndë, gruaja humb jetën tragjikisht në Greqi, ra në pus

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Follorinë të Greqisë. Një grua ka rënë në pus, e për rrjedhojë k ndërruar jetë.

Mediet lokale raportojnë se janë dashur 5 zjarrfikës dhe dy mjete për të nxjerrë trupin e pajetë të viktimës nga pusi.

Nuk dihen edne rrethanat e incidentit tragjik. Sakaq policia ben me dije se po heton disa pista./albeu.com/


Shtuar 9.06.2023 14:30