Ja kush do të votohet nesër për një vend në Këshillin Kombëtar të PD-së (EMRAT)

Kuvendi Kombëtar i thirrur nga Komisioni i Rithemelimit do të zgjedhë nesër Këshillin e ri Kombëtar të PD-së.

Drejtoresha e Komunikimit të Komisionit të Rithemelimit, Floriana Garo tha se deputetët dhe kryetarët e rinj të degëve do të jenë anëtarë të Këshillit Kombëtar për shkak të posteve që ata kanë.

Në listë bie në sy edhe kandidimi i Bleona Qeretit./albeu.com

 

Ku në  listë bie në sy edhe kandidimi i Bleona Qeretit./albeu.com

 

 

 

 


Shtuar 29.04.2022 15:47