J Balvin bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

Këngëtari i njohur J Balvin është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur partnerja e tij, përmes një postimi në Instagram, ku nxori këmbët e foshnjës së porsalindur.

“4 ditë me dashurinë më të mirë”, shkruan modelja argjentinase në postim, ndërsa disa ditë më parë J Balvin kishte njoftuar se do të bëhej baba i një djali dhe se emrin do t’ja vendosnin Rio./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALENTINA (@valentinaferrer)


Shtuar 2.07.2021 22:44