Ishte nisur që në mëngjes, Ilir Meta ngjitet në majën më të lartë të Dajtit (FOTO LAJM)

Presidenti Ilir Meta ka posutuar një fotografi në faqen e tij në Facebook, ku tregon se është ngjitur në majën më të lartë të Dajtit.

Pak më parë Meta postoi të tjera fotografi nga Dajti, në njërën prej të cilave fliste për lirinë dhe në tjetrën që parashikonte ngjitjen e majës më të lartë të malit.

“Maja më e lartë e Dajtit një mrekulli!”, shkruan Meta në Facebook./albeu.com/


Shtuar 9.01.2022 17:01