Ishte duke bërë palestër, ndahet nga jeta i riu

Një  ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Një i ri vetëm 24 vjec ka humbur jetën në mënyrë të papritur.

Viktima Stavri Bardhi ishte duke bërë palestër dhe humbi jetën papritur.

Ende janë të paqarta shkaqet e ndarjes nga jeta e të riut 24 vjecar. /albeu.com/

 

 


Shtuar 24.03.2021 17:52