Ishin në klub nate, shqiptari ngacmon dhe rreh 22-vjeçaren greke

Një 33-vjeçar shqiptar dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dhe ka dhunuar një 22-vjeçare greke.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Kalkidhiki në një klub nate në “Neos Marmaras” teksa e reja po argëtohej, në orët e para të së dielës.

Pasi vajza ka kontaktuar me komisariatin e Sithonisë, ka nisur kërkimi për kapjen e të akuzuarit, por nuk është bërë e mundur gjetja e tij.

Por ndaj 33-vjeçarit është janë ngritur akuza për fyerje të dinjitetit seksual dhe lëndim trupor dhe dosja i ka kaluar Prokurorisë së Shkallës së Parë Polygyro.