Incidenti në sheshin “Skëndërbej”, shoqërohet shoferi i automjetit (VIDEO)

Një  incident i rrëzikshëm, ka ndoshur pak momente më parë në sheshin “Skëndërbej” teksa një makina ka thyer barrierën nga ana e Teatrit të Operas dhe Baletit.

Në ato momente janë vënë rrezik dhjetra jetë njerëzish por fatmirësisht shoferi i automjetit u neutralizua nga disa persona e më pas erdhi policia duke i vënë prangat. /albeu.com/


Shtuar 25.04.2021 12:44