Incident në sheshin “Skëndërbej”, makina thyen barrierat, nisin përplasjet mes disa personave (VIDEO)

Një incident sapo ka ndodhur në sheshin Skendërbej me një makinë e cila ka thyer barrierat dhe ka vënë në rrezik personat prrreth.

Shoferi i automjetit edhe pse filimisht ka ndaluar, ka rinisur sërish të lëvizi në mënyrë të pakontrolluar duke u neutralizuar nga disa banorë.

Makina mësohet se ka thyer barrierën nga ana e Teatrit të Operas dhe Baletit. /albeu.com/

 

Shtuar 25.04.2021 12:36