Incident në “Open”, Endri Shabani braktis studion: Bëjeni vetë emisionin! (VIDEO)

Endri Shabani i “Nismës Thurje” është ngritur dhe ka braktisur studion e emisionit “Open”. Teksa fliste për programin e tij elektroral për zgjedhjet e 25 prillit, moderatorja Eni Vasili i preu fjalën pasi Shabani po akuzont edhe mediat, për humbjen e partive të reja.

Vasili i tha se nuk do ia bënte ai programin emisionit të saj dhe në këtë moment, Shabani hoqi mikrofonin dhe u largua nga studioja.

Eni Vasili: Është i lirë, të bëjë ç’të dojë… /albeu.com/


Shtuar 5.05.2021 21:47