I mashtroi duke u thënë se do t’i bënte modele, 47-vjeçari abuzon me dy adoleshentet

Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç kanë denoncuar një 47-vjeçar në Greqi për abuzim seksual.

Ai u kishte premtuar se do t’i bënte modele dhe pas pas i mori, i çoi në një SPA, i mbylli në një dhomë dhe abuzoi me to.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në një SPA në qendër të Athinës.

Sipas mediave greke, 47-vjeçari tashmë është arrestuar dhe akuzohet për përdhunim./albeu.com


Shtuar 22.07.2021 16:19