Humbi zgjedhjet e 25 prillit, vjen lëvizja e parë e Bashës

Teksa Partia Socialiste po përgatitur për të shpallur fitoren nga sheshi Skënderbej, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur përfaqësuesit e 12 qarqeve.

Mësohet se takimet po bëhen një nga një ku përfaqësuesit po hyjnë dhe dalin nga selia e PD.

Sipas rezultateve, PD ka marrë Dibrën, Kukësin, Lezhën dhe Shkodrën.

Shtuar 27.04.2021 16:53