Humbi kontrollin e motorit, ndërron jetë 62-vjeçari në Sarandë

Foto ilustruese

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme ku shtetasi me inciciale K. T., 62 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën.

Njoftim policie

Më datë 24.07.2022, rreth orës 17:45, në fshatin Plal, Metoq, shtetasi K. T., 62 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit./albeu.com