Humbi finalen, jep dorëheqjen trajneri i Dinamos

E ngjiti në elitë, e çoi edhe në finale e Kategorisë së Parë, por Dinamo u mund, jo për faj të tij, më shumë për një gabim individual.

Trajneri Olsi Uku ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Dinamos, pas humbjes në finale me Egnatian.

Nga sa bëhet e ditur, Bledi Shkmëbi dhe Shpëtim Duro pritet që të jenë drejtuesit teknik të skuadrës së Dinamos, e madje nga e hëna pritet që të ketë zhvillime në kampin blu…

Shtuar 22.05.2021 19:43