Guri gjigant rrokulliset nga mali, shihni si ka shkatërruar shtëpinë në Shëngjin (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka qenë duke u shënuar në Shëngjin. Një gur disa ton i rëndë është rrokullisur nga mali dhe ka rënë mbi një ndërtesë duke e dëmtuar atë.

Por, fatmirësisht brenda banesës nuk ka pasur njerëz në momentin kur ka ndodhur ngjarja.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes./albeu.com


Shtuar 24.12.2021 12:00