Gruaja nuk përmbahet pas sherrit, godet me thikë bashkëshortin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Volos të Greqisë. Sipas mediave vendase, gjithçka ka nisur pas një sherri të ashpër mes tyre, ndërsa më pas 31-vjeçarja ka marrë thikën dhe ka goditur bashkëshortin.

Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve .

E reja është arrestuar nga policia dhe pritet zbardhja e plotë e shkaqeve që çuan në këtë plagosje./albeu.com