Grabitet banesa e gruas në Tiranë

Një banesë në zonën e Shallvareve në kryeqytet është grabitur gjatë mbrëmjes së djeshme.

Sipas News24, në rrugën “Reshit Çollaku”, persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një 53-vjeçareje.

Mësohet se autorët janë larguar duke marrë me vete disa bizhuteri dhe një shumë parash.

Denoncimi është bërë nga pronarja e shtepisë M.Veneti.

Policia ka nisur hetimet mbi ngjarjen.

Shtuar 24.05.2021 09:41

Tags: