Gol dhe assist, Cikalleshi “shkëlqen” në vetëm 45 minuta në Turqi (VIDEO)

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare dhe ekipit turk të Rizespor, ka shkëlqyer ditën e sotme në ndeshjen që ekipi  i tij po luan ndaj Konyaspor për javën e 36  të Supërligës Turke.

Cika shënoi golin për rezultatin 0 me 2 në minutën e 12’.

Sulmuesi po ashtu dha edhe nje assist për golin e parë e shënuar nga Guilherme.

Pjesa e parë ka përfunduar me rezultatin e barabartë, 2-2. /albeu.com/


Shtuar 20.04.2021 16:01