Gjykata merr vendim për 32-vjeçarin që tmerroi qytetarët në mes të sheshit Skënderbej

Ditën e zgjedhjeve, 25 prill, një makinë u fut në sheshi Skënderbej dhe bëri manovra të rrezikshme duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

Ishin qytetarët ata që arritën të ndalonin 32-vjeçari Arben Mema, i cili  është përballur me vendimin e gjykatës ditën e sotme.

Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për të. Dyshohet se Mema ishte nën efektin e lëndëve narkotike/albeu.com


Shtuar 28.04.2021 11:25