Gjuajtja ballë për ballë, pajmet bëhen virale në Rusi (VIDEO)

Të dilen e kaluar në ndeshjen mes Kamaz dhe Chelyabinsk në Rusi ndodhi dicka e papritur, shkruan Albeu.com.

Lojtarit të Chelyabinsk, Ilia Slanikov nuk i pëlqente aspak që rivali i tij qëndronte afër tij dhe nuk e lejonte atë të vendoste topin në lojë normalisht.

Ai reagoi në mënyrën më të keqe të mundshme, ndërsa arbitri e largoi menjëherë me të kuq nga loja. /albeu.com/


Shtuar 9.04.2021 21:10

Tags: , ,