Gjendet pajetë në banesë një e moshuar në Korçë

Në Korçë, një grua e moshuar është gjetur pa shenja jete në banesë e saj. Burime bëjnë me dije se shtetasja me iniciale A. B., dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të vdekjes së të moshuarës./albeu.com


Shtuar 2.12.2021 18:25