Gjendet një trup i pajetë në Fier

Një 68-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në lagjen Kastriot të Fierit.

Sipas burimeve nga policia, ai është gjetur pa shenja dhune dhe dyshohet se jetonte vetëm.

Njoftimi i Policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, në lagjen “Kastriot”, Fier është gjetur nga vëllai i tij, i vdekur, pa shenja dhune, shtetasi M. B., 68 vjeç, i cili jetonte i vetëm. Nga hetimet paraprake dyshohet për vdekje natyrale pasi 68-vjeçari vuante nga një sëmundje tumoriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 19:54