Gjendet një send i dyshimtë te Brryli, policia rrethon zonën (VIDEO)

Një send i dyshimtë është gjetur në rrugën “Martin Camaj” në Tiranë. Policia ka rrethuar zonën dhe e verifikon.

“Më datë 05.11.2021,  në rrugën “Martin Camaj”, në rrugë, është gjetur një qese e dyshimtë. Po verifikohet”, thuhet në njoftimin e policisë/albeu.com


Shtuar 5.11.2021 09:25

Tags: