Gjendet një arsenal armësh në Gramsh, informacionet e para

Një arsenal armësh është gjetur në Gramsh. Mësohet se disa disa kanë gjetur një sasi të madhe granatash dhe arka të konsiderueshme me fishekë.

Ende nuk dihet se si kanë përfunduar armët atje.

Lajmi është në përditësim.


Shtuar 27.12.2023 19:33