Georgina bën twerk dhe tërbon fansat (VIDEO)

Partnerja e Ronaldos ka surprizuar fansat teksa postoi një video duke bër twerk.

26 vjeçarja me kërcimin e saj tund të pasmet duke mahnitur gjithmonë me veprimet që bën, teksa ajo njihet si modele e cila nuk njeh komplekse. /albeu.com/


Shtuar 7.05.2021 17:22