Françeska Jaçe nuk e çan kokën për makinën e djegur, provokon fansat nga vaska (FOTO LAJM)

Djegja e makinës një ditë më parë  në Vlorë nuk e ka shqtesuar spak Françeska Jaçen.

Makina  e tipit “Range Rover” thuhej se i përkiste pikërishtës dhe nuk dihet se si erdhi deri tek incidenti.

Por, ajo nuk ka preferuar të reagojë për këtë çështje, vetëm se publikoi foto duke u relaksuar pranë vaskës.

Si vendodhje, ajo e etiketoi Brazilin, por nuk dihet nëse vërtet gjendet atje momentalisht. /albeu.com/

 

/albeu.com/


Shtuar 30.03.2021 18:59