FOTO/ Turisti lë “gojëhapur” sarandiotët, shkon në supermarket me mbathje nëpër këmbë

Jugu i Shqipërisë është mbushur me turistë nga vende të ndryshme të botës. Banorët e Sarandës janë përballur me një skenë të sikletshme në një market të qytetit.

Një turist i huaj ka shkuar në market me të brendshme dhe ka habitur banorët e Sarandës.

Ai është fotografuar dhe pamjet janë publikuar në mediat lokalë në Sarandë, ndërsa tani po bëjnë xhiron e rrjetit.


Shtuar 10.06.2023 11:11