FOTO/ Ky është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh, detaje nga ngjarja tronditëse

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë në Gramsh, ku Xhavit Sinani vrau bashkëshorten e tij dhe vëllanë, Shaqir Sinani me arme gjahu.

Pasi ka kryer krimin e rëndë, 75-vjeçari ka shkuar te krushku i tij, ku ka marrë familjen e djalit në lagjen pranë kanionit të Holtës.

Ai më pas ka telefonuar djalin e tij dhe i ka thënë se ka vrarë nënën dhe xhaxhanë.

Ndër të tjera bëhet me dije se policia e arrestoi në shtëpi autorin. /albeu.com