Formacioni i Serie A, bën pjesë dhe Gjimshiti (FOTO LAJM)

Berat Gjimshiti është pjesë e formacionit të javës të publikuar nga sajti Whoscored.com.

Gjimshiti luajti 90 minuta në fitoren e pastër 0:2 të Atalantës në transfertë ndaj Veronas, në takimin e vlefshëm për javën  e 28-të.

Image

Krahë lojtarit “kuqezi” është edhe mbrojtësi i Milanit, Simon Kjaer që asistoi dy herë në fitoren 2:3 të Milanit në udhëtim te Fiorentina.


Shtuar 22.03.2021 16:10