“Foltore” në vendlindje, kush janë dy emrat e njohur që i bashkohen Berishës (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Berisha po mban “Foltore” në vendlindjen e tij në Tropojë.

Nismës së tij i janë bashkuar edhe dy emra të tjerë të njohur të qytetit të Tropojës.

Bëhet fjalë për deputetin demokrat Isuf Çela dhe ish-kryetarin e Bashkisë së Tropojës, Besnik Dushaj, të cilët zhvilluan edhe një takim miqësor me ish-kryeministrin./albeu.com/